Власть

16:44, 21 сентября 2017

112

Ціцак раніше обіймав військового прокурора Ужгородського гарнізону Західного регіону України

Генеральний прокурор України Юрій Луценко призначив військовим прокурором сил антитерористичної операції Олега Ціцака. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Під час його представлення Луценко підкреслив, що новопризначений прокурор повинен звернути увагу на прискорення реалізації закону України "Про амністію у 2016 році" та завершити його виконання до кінця жовтня.

Крім того, він доручив проконтролювати соціальні виплати військовослужбовцям, "перевірити дотримання соціальних стандартів, гарантованих законом, для ветеранів, учасників бойових дій".

"Необхідно звертати увагу на ставлення до населення, ми повинні його відвойовувати не менше, ніж територію", - підкреслив Луценко.

Ціцак в свою чергу пообіцяв докласти максимум зусиль у роботі. За його словами, припинення розкрадання бюджетних коштів на війні стане одним з основних напрямків роботи.

Новини за темою: Луценко про прокурора Кулика: Він ефективний працівник, але в разі доведеної вини його буде звільнено

Олег Ціцак народився у місті Мукачево Закарпатської області. У 1997 році закінчив Ужгородський державний університет за спеціальністю "правознавство". Розпочав свою трудову діяльність у 1995 році. Працював в Державній податковій інспекції; в органах судової влади: помічником голови обласного суду Закарпатського обласного суду, суддею Мукачівського міського суду, суддею Ужгородського міського суду; в Міністерстві України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

З червня 2015 року обіймав посаду військового прокурора Ужгородського гарнізону Західного регіону України, з липня по серпень цього ж року тимчасово виконував обов’язки прокурора військової прокуратури Донецького гарнізону Південного регіону України, після цього був військовим прокурором Ужгородського гарнізону Західного регіону України. 

Нагадаємо, що в квітні 2017 року Костянтин Кулик звільнений з посади військового прокурора сил АТО і призначений заступником начальника Департаменту міжнародно-правового співробітництва Генпрокуратури.

У НАБУ підозрюють Кулика у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 368-2 КК України (незаконне збагачення). У разі визнання судом провини йому загрожує позбавлення волі на термін від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Теги:
Комментариев: 0