Деньги

15:45, 21 сентября 2017

112

Перші комплекти медалей буде розіграно 10 лютого

У Південній Кореї оргкомітет зимових Олімпійських ігор-2018 оприлюднив розклад змагань, ознайомитися з ним можна на офіційному сайті Олімпіади.

За день до урочистої Церемонії відкриття (9 лютого) відбудуться перші змагання з керлінгу та стрибків на лижах з трампліна.

Перші комплекти медалей буде розіграно 10 лютого. Визначаться переможці та призери з біатлону, лижних гонок, стрибків на лижах з трампліну, шорт-треку і ковзанярському спорті.

В останній день змагань, 25 лютого, буде розіграно нагороди в хокеї, керлінгу, лижних гонках і бобслеї, а також відбудеться церемонія закриття ігор.

Новини за темою: Антидопінгові організації закликали МОК усунути Росію від Олімпіади-2018

Всього за 16 днів головних стартів чотириріччя буде розіграно 102 комплекти медалей у 7 видах спорту, що є найбільшою кількістю нагород за всю історію зимових ігор. Це стало можливим внаслідок включення нових дисциплін, таких як біг-ейр в сноубордингу, мас-старт у ковзанярському спорті, дабл-мікст у керлінгу та командні змагання у гірськолижному спорті.

Нагадаємо, раніше у Південній Кореї представили дизайн медалей для зимової Олімпіади-2018.

Новини за темою: Британія вимагає відсторонити РФ від Олімпіади-2018 через допінг

Олімпіада-2018 відбудеться в Пхенчхані з 9 по 25 лютого. На Іграх буде розіграно 99 комплектів нагород у 15 дисциплінах.

Теги:
Комментариев: 0