Власть

15:56, 21 сентября 2017

112

Оскільки президентське вето подолано, Додон тепер зобов'язаний затвердити їх Оскільки президентське вето подолано, Додон тепер зобов'язаний затвердити їх Оскільки президентське вето подолано, Додон тепер зобов'язаний затвердити їх Оскільки президентське вето подолано, Додон тепер зобов'язаний затвердити їх Оскільки президентське вето подолано, Додон тепер зобов'язаний затвердити їх Оскільки президентське вето подолано, Додон тепер зобов'язаний затвердити їх

У четвер, 21 вересня, парламент Молдови повторно прийняв 12 законопроектів, які були відхилені президентом Ігорем Додоном. За повторне прийняття документів проголосували 55 депутатів від правлячої коаліції, передає Deutsche Welle.

Всі інші фракції бойкотували засідання, звинувативши правлячу Демократичну партію в узурпації влади в країні.

Схвалені парламентом законопроекти будуть знову направлені президенту для промульгації. Оскільки президентське вето подолано, Додон тепер зобов'язаний затвердити їх у якості законів.

Серед документів, прийнятих повторно парламентом Молдови, закон про боротьбу з тероризмом, що передбачає скорочення повноважень президента у сфері боротьби з тероризмом та управління відповідними держструктурами, у тому числі Службою безпеки інформації. Частина повноважень президента в цій сфері переходить до голови парламенту.

Голова парламенту Андріан Канду висловив задоволення оперативною роботою законодавчого органу. Коментуючи дії опозиції, яка бойкотувала голосування, спікер сказав: "Це право опозиції. Вони вирішили вдатися до такого політичного жесту, зрозумівши, що у них немає аргументів, а парламентська більшість повторно проголосує за прийняті закони. Ми маємо свій порядок денний, який узгоджений із нашими партнерами і спрямований на виконання Угоди про асоціацію з ЄС".

Новини за темою: Додон проти всіх: Як президент Молдови конфліктує з парламентом та урядом

Раніше повідомлялося, що Конституційний суд Молдови анулював указ Додона про проведення у вересні референдуму щодо розширення повноважень глави держави у зв'язку з тим, що президент не має повноважень щодо зміни основного Закону.

Новини за темою: Уряд Молдови звернеться до Конституційного суду для вирішення конфлікту з Додоном
Теги:
Комментариев: 0