Коломойський переміг Суркіса і "забрав" собі ЦСО «А»

20 мая 2020,
автор: Дружко Яна

Поздоровляю Ігоря Коломойського, який в чесному поєдинку переміг свого компаньйона Григорія Суркіса й з-під носа в Григорія Михайловича увів ЦСО «А», себто Центр спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів Служби безпеки України.

Для того, щоби скомпрометувати в очах американських кураторів попереднього керівника «Альфи» Олександра Устименка та поставити на його місце охоронця Суркіса Сергія Ковмира, лейтенант Баканов перетворив на шумний спектакль з мордобоєм затримання заступника Устименка Валерія Шайтанова. Це переконало друзів з посольства США, що Устименко не впорався з керівництвом і його треба міняти.

Але раптом бажання придбати підрозділ СБУ «Альфа» виявив Ігор Валерійович. І ось Суркіс смокче, як ведмідь лапу: замість того, щоби очолити ЦСО «А», його Ковмир отримав лише 2-ге Управління, а на чолі «Альфи» опинився охоронець Коломойського – командир Дніпропетровського спецпідрозділу «Альфа» полковник Сергій Дусик.

Наші вітання!

0
не верю